Ana Sayfa Haber İzmir’de patlama

İzmir’de patlama

0

İzmir Adliyesi C Kapısı yakınlarındaki hâkim ve savcı otoparkında bomba yüklü bir araç infılak ettirildi. Güvenlik önlemleri nedeniyle adliye binasının tahliyesine izin verilmiyor. Terör saldırısının ardından İzmir Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, olay yerine gelerek incelemelerde bulundu.

Kahraman şehit polis memuru Fethi Sekin katliamı önledi

Şehit olan polis memuru Fethi Sekin teröristleri fark edip büyük bir katliamı önledi. Görgü tanıklarının  ifadesine göre, İçinde 3 teröristin olduğu bombalı aracı tesbit eden polis memeuru Fethi Sekin arkadaşlarını uyarıp teröristlere ateş açtı. Bu sırada bombalı aracı patlatan teröristler adliye önündeki polislerle çatışmaya girdi. Çatışmada faciayı önleyen polis memuru Sekin ve bir adliye çalışanı şehit olurken iki terörist ölü olarak ele geçirildi. Teröristlerin yanında ele geçirilen 2 kalaşnikof tüfek, 8 el bombası, RPG 7 roket atar ve bu silaha ait 8 fişek içeri girmeleri durumunda katliamın ne derece büyük olacağının işareti.

Alçakların sonu böyle görüntülendi!

İzmir Adliyesi yakınlarında patlama meydana geldi, olayın ardından çıkan çatışmada iki terörist öldürüldü. Teröristlerin üzerinden 5 roket 4 el bombası 2 anti tank roketi çıktı.

İzmir Adliyesi’nin önünde bugün yaşanan patlamanın ardından çatışma çıktı, çatışmada 2 terörist öldürüldü, 1 terörist ise aranıyor. Teröristlerin üzerinden 5 roket 4 el bombası 2 anti tank roketi çıktı.

Önceki İçerikBir ayda 5 saldırı
Sonraki İçerikTerör İzmir’de kurşunlandı!…