Ana Sayfa Haber Hakan Aygün Halk TV’yi Kirletiyor

Hakan Aygün Halk TV’yi Kirletiyor

0

Halk TV Genel Yayın Yönetmeni Hakan Aygün’e Aykut Erdoğdu’dan tepki. CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu kendi partisinin kanalını yöneten Aygün’e “Hakan Aygün Halk TV’yi kirletmektedir” dedi.

Twitter’dan CHP’yi eleştiren Hakan Aygün “İşleri güçleri chp ve halk tv’te düşmanlık olanlara, güya chp’li olanların da hizmet etmesi ne acı! Siyasi yokoluşlarını hazırlıyorlar” diye yazınca, CHP’li Erdoğdu “Kimse senle var olmadı… Bizim yok oluşumuz senin elinden olacaksa hiç var olmadık demektir…” diye yanıt verdi.

‘HAKAN AYGÜN HALK TV’Yİ KİRLETİYOR’

CHP’li Aykut Erdoğdu, bu sabah RS FM’de Enver Aysever’in programına katıldı. Konu Halk TV’ye gelince Erdoğdu “Kurulan medya düzeni bir ahlaksızlık, bir güç ilişkisi üzerine yerleşmiş düzendir. Dolayısıyla benim, senin gibi insanların bu baskılara maruz kalması normaldir.” dedi.

Enver Aysever’in, Halk TV’nin CHP’li milletvekillerine hakaret içeren mesajlar paylaşan kişilerin yönettiği bir kanal olduğunu söylemesi üzerine Erdoğdu şunları kaydetti: “Hiç sözümü esirgemem. Halk TV önemlidir ama Hakan Aygün’ün olduğu Halk TV’ye Uğur Dündar’ın hatırına çıkıyorum. Ayşenur Arslan’ın hatırına çıkıyorum. Mevcut olarak Hakan Aygün olduğu sürece biz Halk TV’ye baktıkça vicdanımız sızlıyor. Çıkıp orada Cem Küçük konuşacak. Ben 1 yıldır Halk TV’ye çıkamıyorum, CHP’nin en sevilen milletvekillerinden biri olmama rağmen. Ben Hakan Aygün sansürüne uğruyorum. Bildiğimi söylemekten esirgemedim. Orada Uğur Dündar var, Ayşenur Aslan var, masum çalışanlar var ama benim gözümde Hakan Aygün Halk TV’yi kirletmektedir.”