Ana Sayfa Haber KURUNUN YANINDA YANMAYAN “KURU”LAR ! HAKKINDA

KURUNUN YANINDA YANMAYAN “KURU”LAR ! HAKKINDA

0

Bir akademisyenden 15 temmuz sonrasi atanan rektorlere feto uyarisi

KURUNUN YANINDA YANMAYAN “KURU”LAR ! HAKKINDA

Kurunun yanında yaşlar da yanmasın….eyvallah.Zaten yaşlar kendini savunur ve sonunda da aklanır.Burada bir sorun yok.

Her türlü darbeye karşıyız… eyvallah…ama FETÖ’yle de mücadele ederiz.

Biz kim miyiz? FETÖ mağduru gerçek Kemalistler. Bu mücadeleyi yüksek profilde ve yüzde yüz performans düzeyinde yapacak kişiler.

Öncelikle 15 Temmuzdan sonra bir FETÖ’CÜYÜ alenen korumak ve kollanmak açıkça ceza kanunu gereği bir suçtur.

Dolayısıyla bu tarihten sonra “benim iyi cemaatçim” “senin kötü FETÖn” gibi bir ayırımı kendi kafalarına göre belirledikleri yöntem ve kriterleri ile ilan edenler ve isimleri ile kaç kişi olduklarını beyan eden idareci konumundaki kişilere sesleniyorum Aciklanan Devede kulak komik paralelci rakamlar, gercek sayi degil.

Açıkça ve belgeleriyle beraber isimleri birçok FETÖ mağdurunda da saklı olan FETÖ mağduru kamu personelinin bilgilerine başvurmadan bu listeyi hazırlamışlar ise ve de bu listenin dışında idari maslahat gereği fazladan bir kişinin ismini bile ekleme yapmayacaklarına dair bir özdirenç halinde olmaları durumunda ; bu idareciler hakkında “Teröriste yardım ve yataklık etmek ve koruma ve kollama suçlarından” savcılık suç duyurusu yapılabilir. Bu suç duyuruları da gerekli hallerde devlet mekanizması içinde sonuna kadar takibi yapılabilir. En sonunda da, bu kişilerin tamamı paketlenerek Cumhurbaşkanı’nın bilgisine sunulabilir.

FETÖ Mağdurlarına dikkat. Bu sivil grup ; Kurunun yanında, zulaya saklanan tüm “kuru”ları da adli ve idari yargının önünde diz çöktürecek, hem bilgiye hem de belgeye sahip donanımlı kişilerden oluşuyor.

Bu bağlamda;

Tek bir Rektör, tek bir Genel Müdür, tek bir Allahın kulu idareci, her kimse makamına rütbesine bakılmadan hukuki açıdan meşru müdafaa haklarının kullanılması ve sürecin kayıtlara geçirilmesi, bu idareciler içinde geçerli olacaktır.

FETÖ ile yarım mücadele yapılamaz. Tam mücadele esastır. Yaralı ve kollanan, korunan kuru takımından bir FETÖ’CÜ bile, onu bilinçli bir şekilde koruduğu ispatlanan “amir” kadar tehlikelidir.

Bu yazı 12.08.2016 tarihinde saat 16.42. itibariyle kaleme alınmış bir beyan ve duyuru metnidir.

Gün elinizi taşın altına sokma zamanı ve hukuki mücadele günüdür.
“Tüm “FETÖ mağduru üniversite akademik personeli ve kamu çalışanı” herkese duyurulur.

Tahir Çalgüner Gazi Üniversitesi/ akademisyen

Önceki İçerikAli ERALP – FETÖ ile APO İkiz Kardeştir… Aynı Operasyon PKK’ya Da Yapılmalıdır…
Sonraki İçerikTünay SÜER – İNANILMAZ TÜRKİYE